Domek 1 – wysoki standard

Oferowany domek znajduje się ok 50 m od jeziora na ogrodzonej działce. W domku znajdują się 2 sypialnie (sypialnia 1: 1 łóżko dwuosobowe +2 łóżka jednoosobowe, sypialnia 2: 1 łóżko dwuosobowe+1 łóżko jednoosobowe), salon z aneksem kuchennym (dodatkowe łóżko dwuosobowe) oraz łazienka z prysznicem. Jest wyposażony w lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny, komplet naczyń, TV, grill, pościel, żelazko i deskę do prasowania. Na terenie działki znajduje się duża huśtawka, piaskownica oraz 2 rowery. Nie wynajmujemy domku dla młodzieży szukającej miejsca na imprezę.

Cena wynajmu: 220 zł/doba – opłata  upoważnia do pobytu maksymalnie 4 osób.  Każda osoba powyżej 4 dopłaca kwotę 45 zł za dobę. Za pobyt dzieci do lat 3 nie pobieramy opłat.

Ponadto Gmina Włodawa wymaga pobierania 2 zł za dobę od każdego gościa tytułem opłaty klimatycznej dlatego też proszę wziąć pod uwagę ten dodatkowy koszt.

Minimalny czas wynajmu w sezonie lipiec-sierpień to 4 doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 a kończy o godz. 12:00.

Na życzenie klienta możemy wystawić fakturę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie icons8-identyfikacja-aparatu-96.png

Obejrzyj zdjęcia domku

TERMINARZ

Aktualnie wszystkie terminy są wolne

Komentarze są wyłączone.