Partnerzy

Dom letniskowy – Zielona Weranda

Dom w pasie bezpośrednio okalającym linię brzegową –  200 metrów do jeziora, 300 metrów do centrum usługowo-handlowo-rozrywkowego w Okunince.  Bardzo spokojna i cicha okolica w sąsiedztwie innych domów letniskowych. Dojazd do posesji wybrukowany, w domu znajdują się: 2 sypialnie i pokój dzienny z TV i mini wieżą (z możliwością spania), w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zamrażarka, kuchenka 4 palnikowa, kuchenka mikrofalowa, zmywarka) oraz 2 łazienki –  na parterze (WC, umywalka, kabina prysznicowa) i na piętrze (WC, umywalka). Na piętrze do dyspozycji gości dostępny jest również taras wypoczynkowy.
Dom jest w pełni umeblowany, w oknach zamontowane są rolety, na wyposażeniu znajduje się również łóżeczko dla niemowląt. Idealnie nadaje się na wakacje dla dwóch rodzin z dziećmi lub wyjazd ze znajomymi. W domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Na terenie obiektu znajduje się parking ogrodzony a także altana ogrodowa i grill.

Cena wynajmu: 250 zł/doba – opłata  upoważnia do pobytu maksymalnie 4 osób.  Każda osoba powyżej 4 dopłaca kwotę 50 zł za dobę. Za pobyt dzieci do lat 3 nie pobieramy opłat. Rezerwacji dokonujemy po wpłacie zaliczki w wysokości 250 zł na konto nr: 09 1020 1563 0000 5802 0079 6607, w tytule przelewu proszę podać termin pobytu oraz dane kontaktowe. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Porozumiewamy się również w języku angielskim i rosyjskim.

Obejrzyj zdjęcia 

Lokalizacja

Terminarz

Aktualnie wszystkie terminy są wolne.

Komentarze są wyłączone.