Domek 2

Oferowany domek znajduje się ok 50 m od jeziora, przy ul. Wodnej, na ogrodzonej działce. W domku znajdują się 2 sypialnie (sypialnia 1: 1 łóżko dwuosobowe + 1 łóżko jednoosobowe, sypialnia 2: 3 łóżka dwuosobowe), łazienka z prysznicem i kuchnia. Jest wyposażony w lodówkę, kuchenkę indukcyjną, czajnik elektryczny, komplet naczyń, TV, grill, pościel, żelazko, deskę do prasowania. Na posesji znajduje się piaskownica i huśtawka. Nie wynajmujemy domku dla młodzieży szukającej miejsca na imprezę. Dodatkową opcją dla naszych gości jest możliwość wynajmu łodzi wiosłowej Kraken 380 w promocyjnej cenie 100 zł/doba (plus ewentualne koszty transportu w przypadku braku auta z hakiem).

Cena wynajmu: 330 zł/doba – opłata  upoważnia do pobytu maksymalnie 5 osób.  Każda osoba powyżej 5 dopłaca kwotę 55 zł za dobę. Za pobyt dzieci do lat 3 nie pobieramy opłat.

Ponadto Gmina Włodawa wymaga pobierania 3 zł za dobę od każdego gościa tytułem opłaty klimatycznej dlatego też proszę wziąć pod uwagę ten dodatkowy koszt.

Minimalny czas wynajmu w sezonie lipiec-sierpień to 4 doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 a kończy o godz. 12:00.

Na życzenie klienta możemy wystawić fakturę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie icons8-identyfikacja-aparatu-96.pngObejrzyj zdjęcia domku

TERMINARZ

Możliwość komentowania została wyłączona.