Domek 1 – wysoki standard

Oferowany domek znajduje się ok 50 m od jeziora, przy ul. Łęgowej, na ogrodzonej działce. W domku znajdują się 2 sypialnie (sypialnia 1: 1 łóżko dwuosobowe +2 łóżka jednoosobowe, sypialnia 2: 1 łóżko dwuosobowe+1 łóżko jednoosobowe), salon z aneksem kuchennym (dodatkowe łóżko dwuosobowe) oraz łazienka z prysznicem. Jest wyposażony w lodówkę, kuchenkę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, komplet naczyń, TV, grill, pościel, żelazko i deskę do prasowania. Na terenie działki znajduje się duża huśtawka, piaskownica oraz 3 rowery. Nie wynajmujemy domku dla młodzieży szukającej miejsca na imprezę. Dodatkową opcją dla naszych gości jest możliwość wynajmu łodzi wiosłowej Kraken 380 w promocyjnej cenie 100 zł/doba (plus ewentualne koszty transportu w przypadku braku auta z hakiem).

Cena wynajmu: 390 zł/doba – opłata  upoważnia do pobytu maksymalnie 6 osób.  Każda osoba powyżej 6 dopłaca kwotę 60 zł za dobę. Za pobyt dzieci do lat 3 nie pobieramy opłat.

Ponadto Gmina Włodawa wymaga pobierania 3 zł za dobę od każdego gościa tytułem opłaty klimatycznej dlatego też proszę wziąć pod uwagę ten dodatkowy koszt.

Minimalny czas wynajmu w sezonie lipiec-sierpień to 4 doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 a kończy o godz. 12:00.

Na życzenie klienta możemy wystawić fakturę.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie icons8-identyfikacja-aparatu-96.png

Obejrzyj zdjęcia domku

TERMINARZ

Możliwość komentowania została wyłączona.